Referencje – projekt Regionalnego Centrum Innowacyjności

UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY
IM. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH W BYDGOSZCZY
Kanclerz

Bydgoszcz, 6 lipca 2007 r.

REFERENCJE

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy informuje, że zaprojektowanie i zrealizowanie w okresie od października 2005 do lipca 2007 r. Regionalne Centrum Innowacyjności powstało w oparciu o dokumentację, której głównym autorem jest mgr inż. architekt Jacek Wiśniewski reprezentujący Pracownię Projektową „FORMAT” z Bydgoszczy.

Podstawowe parametry inwestycji:
– powierzchnia netto 5.964,82 m2,
– powierzchnia całkowita 6.664,34 m2,
– kubatura 26.867,00 m3,
– wartość robót budowlanych netto
– wartość prac projektowych netto

Program użytkowy budynku:
– Regionalna Biblioteka i Czytelnia Techniczna,
– Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej,
– Regionalny Ośrodek Programów Europejskich,
– Regionalny Ośrodek Informacji Naukowo Technicznej,
– Biuro Monitoringu Zawodów Inżynierskich i Związanych z Rolnictwem,
– Multimedialne Centrum Kształcenia i Szkoleń,
– funkcje uzupełniające (kawiarenka, sklep wydawnictw uczelnianych, sala senatu, pomieszczenia techniczne, gospodarcze i socjalne).

Stwierdzamy, że prace projektowe dotyczące Regionalnego Centrum Innowacyjności zostały wykonane profesjonalnie, z należytą starannością. Możemy zarekomendować architekta Jacka Wiśniewskiego jako solidnego partnera dla potencjalnych klientów.

Kanclerz
mgr inż. Lesław Biliński

oryginał dokumentu – REFERENCJE – projekt budowy
Regionalnego Centrum Innowacyjności w Bydgoszczy

(projekt wstępny, koncepcja architektoniczna, projekt budowlany, architektoniczny projekt wykonawczy
wraz z uzgodnieniami, opiniami i decyzjami wymaganymi prawem)

pojektowanie obiektów służby zdrowia oraz użyteczności publicznej - Jacek Wiśniewski, Pracownia Projektowa FORMAT Bydgoszcz. Referencje dotyczą projektu budowy Regionalnego Centrum Innowacyjności w Bydgoszczy
projekt architektoniczny Jacka Wiśniewskiego z Bydogoszczy, Pracownia realizuje projekty szpitali i rozbudowy klinikZobacz opis projektu obiektu użyteczności publicznej, jego fotografie i parametry architektoniczne, które znajdują się na stronie Projekt architektoniczny budowy kompleksu Regionalnego Centrum Innowacyjności w Bydgoszczy
Inne referencje dotyczące realizacji budowy wielołóżkowych oddziałów szpitalnych, projektowania rozbudowy szpitaliprojektów architektonicznych przychodni i planów budowy prywatnych klinik zrealizowanych przez Pracownię Projektową FORMAT z Bydgoszczy dla obiektów służby zdrowia znajdziesz poniżej.